Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee beelden. Cowboys op steigerend paard. Gemaakt van wit metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18,5 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Twee figuren naar Coustou op houten basement. Paardenmenners. Circa 1860. Compositie metaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 27 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde Chinese houtgesneden figuren. Eerste helft 20e eeuw. Vissers met karpers. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Chinees of Japans bewerkt mes met ivoren heft en graveringen. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.
Antieke schildpad dekseldoos met facetgeslepen glazen deksel. Karetschildpad. Circa 1880. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.