4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.
Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.
Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.
Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...