Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

4x Scheepvaart
Startpreis 40 EUR

4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated kandelaren (5x)
Startpreis 40 EUR

Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

Beschilderde emmer
Startpreis 40 EUR

Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startpreis 40 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Franse bureauklok, 1920
Startpreis 40 EUR

Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Twee stoelen
Startpreis 40 EUR

Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.

Salontafel (Queen Anne) Ø 70 cm.
Startpreis 40 EUR

Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startpreis 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot antiek glaswerk (3x)
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Lot porseleinen figuren (4x)
Startpreis 40 EUR

Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Lot aardewerk
Startpreis 40 EUR

Lot 18e -19e eeuws aardewerk. Eén kom kapot. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige set van aarderwerk
Startpreis 40 EUR

Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Divers Japans serviesgoed
Startpreis 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...

Schmidt, Veranda
Startpreis 45 EUR

Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1860
Startpreis 45 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.

Lot glaswerk/kristal
Startpreis 45 EUR

Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.

Zilveren borstel
Startpreis 50 EUR

Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.

WMF ijsslepels in cassette
Startpreis 50 EUR

Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.

Zilveren kandelaar
Startpreis 50 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...