Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring Aquamarijn
Ergebnis: 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...

Frau Reuth porseleinen lamp
Startpreis 175 EUR

Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...

2x Fam. Rose kopjes.
Startpreis 1.000 EUR

Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Startpreis 80 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. V...

3x Porseleinen plaquette.
Startpreis 100 EUR

Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

4 Edelstenen colliers
Ergebnis: 40 EUR

Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.

Gouden ring met briljant en saffier.
Startpreis 375 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

2x Porselein beeld, herder(in).
Startpreis 50 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren vleesvorken
Ergebnis: 50 EUR

Drie zilveren vleesvorkjes, stelen met rondfilet randen, MT: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam ca. 1880, 835/000, ca. 54gr. L.: 14cm.

Japans lepelkistje met zilveren vorkjes en lepels.
Startpreis 70 EUR

Japans lepelkistje met bloemen en vogels gevuld met zilveren vorkjes en lepels, 835/000. O.a. 4 gebaksvorkjes, 5 koffielepels, 3 moccalepels en een suikerschep met bloemensteel. Zilver totaal ca 152 g...

Vaas, Fam. Verte.
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.

Set zilveren streeksieraden met git
Ergebnis: 90 EUR

Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...

14 Zilveren lepels.
Startpreis 70 EUR

Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.

2 Chinese vazen
Ergebnis: 110 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Prehniet+35 bolletjes.
Startpreis 150 EUR

Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.

Imari vazen (2x)
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat

Bloedkoraal
Ergebnis: 50 EUR

Collier van rood/oranje kralen, ø 12 mm. Lengte 42 cm.

Wandelstok met plated knoop
Startpreis 60 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw

Zilveren miniatuur slee
Startpreis 50 EUR

Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat

Zilveren roomlepel
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.

Gouden ring met briljant
Startpreis 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...

Tanzaniet
Startpreis 100 EUR

Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.

Gouden Hanger en collier met granaat
Ergebnis: 60 EUR

Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...