Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.
Zilveren taartschep met reiger- en bloem gravure in de bak en voorzien van een ivoren heft (van latere datum) 800/000 lengte 28cm. In goede staat.
Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...
Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, met wit emaille wijzerplaat versierd met een opgeschilderd bloemrozetje. Voorzien van romeinse uuraanduiding. De kast van het horloge is geheel voorzien van gra...
Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat
Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 925/000, en sierkurk, 835/000. Flessenbak met opstaande zilveren gladde rand met filetbewerking en houten bodem, Importeursteken; C.Bos en Zn, Amsterdam, jl.:p:1990, en een sierk...
Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram
Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen bloedkoralen, ø 5mm, Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden sluiting in markiesvorm met 3 bloedkoralen en 4 kleine p...
Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...
Zeldzaam zilveren inktstel, 835/000, 3 delig, met biedermeier graveringen. Met 2 kristallen potjes met monturen en doppen, 6- kantig zilveren potje met dop en een pennenlegger. MT.: W.Littel & Cie, Sc...
Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.