Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jongetje'
Startpreis 100 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.

Zilveren gebakschep met ivoor
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren taartschep met reiger- en bloem gravure in de bak en voorzien van een ivoren heft (van latere datum) 800/000 lengte 28cm. In goede staat.

4 Kronen van Heilig beeld
Ergebnis: 100 EUR

Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...

Zilveren zakhorloge
Startpreis 30 EUR

Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, met wit emaille wijzerplaat versierd met een opgeschilderd bloemrozetje. Voorzien van romeinse uuraanduiding. De kast van het horloge is geheel voorzien van gra...

Gouden zakhorloge
Startpreis 300 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, Stowa, mechanisch, ø 48 mm, met leren band voorzien van een gouden vierkant medaillon, 22x22mm. In goede staat

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 60 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.

L. Borin
Startpreis 110 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Slot met sleutel
Ergebnis: 40 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

Chinese vaas 19e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afmeting. 32 x 20.5 ø. In redelijk/ goede staat

2x Tablet met terra cotta medaillon
Ergebnis: 40 EUR

Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startpreis 130 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.

Cornelisz, Citroen.
Startpreis 80 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren flessenbak en sierkurk
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren flessenbak, 925/000, en sierkurk, 835/000. Flessenbak met opstaande zilveren gladde rand met filetbewerking en houten bodem, Importeursteken; C.Bos en Zn, Amsterdam, jl.:p:1990, en een sierk...

Lot blikken.
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Startpreis 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 360 EUR

Bijzondere antieke gedreven zilveren brandewijnkom, 934/000, Leeuwarden 1810. Ovaal model met de voorstelling van de geboorte van jezus, versierd met C-voluten en bloemen. Geplaatst op een ovale bolle...

Groeninga, Gravure
Startpreis 150 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram

2 Metalen coupes.
Ergebnis: 40 EUR

Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband.
Ergebnis: 300 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen bloedkoralen, ø 5mm, Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden sluiting in markiesvorm met 3 bloedkoralen en 4 kleine p...

.3
Ergebnis: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...

Drie-delig zilveren inktstel
Ergebnis: 150 EUR

Zeldzaam zilveren inktstel, 835/000, 3 delig, met biedermeier graveringen. Met 2 kristallen potjes met monturen en doppen, 6- kantig zilveren potje met dop en een pennenlegger. MT.: W.Littel & Cie, Sc...

4x portretlijstjes+bolglas.
Ergebnis: 60 EUR

Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.