Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekeurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Zilveren oorhaken met opaal, 925/000, Oorhaken met kleine rechthoekig bewerkte hangertjes met een vierkante opaal. ca 25 mm. Nieuw
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Zilveren cakevork met floraal opengewerkte steel. MT.: W.Visser, Purmerend jl.: M:1947 ca 18 gram, L.18 cm. In goede staat
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.
Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.
Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afmeting. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.
Geslepen glazen kristallen karaf met verticale ribbels en geslepen ster op de bodem. met geslepen stop welke tevens als glaasje te gebruiken is. Afmeting 7x20cm In goede staat
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 24 cm. In goede staat
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afmeting. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afmeting. 16-21 cm. In goede staat.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afmeting. 3-14 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 24.5 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden bestaande uit een peervormige hanger met bijpassende vierkant gecontourneerde knopen. Allen versierd met Aziatische motieven. 4x2,5cm en 1,8x1,8cm. ca 10 gram. Alles in goede st...
Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...
Twee delige manicureset met gecontourneerde zilveren heften voorzien van oude belastingkeuren. 11,5-13cm.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat
Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.
Strakke zilveren ring, 925/000, met een cilindervormige licht groene zirconia. Breedte 6 mm. ø 55
Lot zilver en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ramme...
Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afmeting. 41.5 x 29 cm. In goede staat
Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.