Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.