Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
W.H. Köhler 1876-1931, hooi bij kapschuur bij boerderij, olieverf op linnen 35x24cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Boulle etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, Cond:R/G 79x41x30cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G
Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G