Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Restsignatuur, improssionist
Startpreis 30 EUR

Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G

Yixing servies China
Startpreis 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Gouden ring met briljant
Startpreis 100 EUR

Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.

Kavel zilver
Ergebnis: 35 EUR

Kavel zilver bestaande uit een pillendoosje, een theelepel en een kristallen coupe met zilveren hengsel. Ovaal pillendoosje met een afbeelding van een stel op paard en wagen, MT.: Zaanlandse Zilversme...

35 Gravures, anno 1694
Startpreis 180 EUR

Vijfendertig pagina's uit spiegel om wel te sterven, Amsterdam Joannes stichter 1694, bestaande uit 35 gravures teksten en afbeeldingen(zeldzaam) in folie 3x20x26cm. Cond:R/G

Zilveren miniatuur piano
Startpreis 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.

Zilveren miniatuur, koets
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.

Zilveren fazant met robijn-ogen
Startpreis 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

L. Steininger
Startpreis 40 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

koord collier, koraal
Ergebnis: 60 EUR

Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.

Groot bronzen beeld
Startpreis 1.000 EUR

Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.

8 19e Eeuwse landkaarten
Ergebnis: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G

Mechanische pop met speeldoos
Ergebnis: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

A. Nilsson, haven
Ergebnis: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Winsem, boederij aan het water
Startpreis 100 EUR

G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G

Lot design horloge, 6 stuks
Ergebnis: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

3x figuur 1x schotel
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.

Divers munt- en briefgeld
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G

2 antieke Engelse gravures
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startpreis 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Zilveren pijpcomfoor
Startpreis 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

Perzisch kleed
Ergebnis: 60 EUR

Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.

Perzisch tapijtje
Ergebnis: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

S. Lettenbicht
Startpreis 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G