Strakke gouden ring, 585/000, met blauw opaal. Ring voorzien van een slag met daarboven op een ovale zetkast met daarin een blauw opaal, 7,5x9,5mm. ø 51 ca. 4,5 gr. Ring gemerkt Niessing.
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Chinese Yixing theepot, 20e eeuw met losse drakenkop in deksel, bewegende tong, gemerkt. 8x15,8x11øcm.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Zilveren 925/000 comfoor met originele brander met klepdeksel, staand op 3 gebogen pootjes geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes, Mt. J.G. Meyer Amsterdam jl.: e:1864, 13x13x9cm In ...
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.
Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.
Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G
Antieke bijbel met zilver. Bijbel met bruin lederen omslag, uitgave 1839,voorzien van gekleurde platen en enig antiek knipwerk. Verder is de bijbel versierd met prachtige zilveren rand met 2 zilveren ...
Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.
Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie
Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.
Zilveren koffieservies, 835/000, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje. Model Versailles, vierkant met inspringende hoeken. De koffie- en theekan zijn voorzien va...
Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G
Collier van hematiet en maansteenkralen bevestigd aan een zilveren kapitolstok. Gefacetteerde hematietkralen, ø 10 mm, afgewisseld met cilindervormige maanstenen. Lengte 65 cm.
Sierlijke geelgouden oorhangers, 750/000, met diamanten. oorhangers gemaakt uit een steker met een diamant, daaronder voorzien van een ketting uit vierkante schakel onderaan versierd met een peervorm ...