Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie zilveren armbanden
Ergebnis: 25 EUR

Drie zilveren armbanden. Twee zilveren rinkelbanden, één bestaande uit 5 armbanden, 13 mm, en één bestaande uit 7 armbanden, 16 mm, allemaal bewerkt, aan elkaar verbonden. En een brede armband met gev...

Zilveren sardinevork
Ergebnis: 25 EUR

Bijzondere zilveren sardinevork met getroste steel en bekroond met een visje ca 20 gr 14cm Cond:U

Slavenband zilver edelstenen
Ergebnis: 25 EUR

Slavenband zilver 925/000 met edelstenen. Armband versierd met diverse edelstenen, o.a. parels, turkoois en topaas, met GG zettingen en GG accenten. De armband is voorzien een bakslot en scharnier ca....

Zilveren natfruitschep
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren natfruitschep met florale ajourgezaagde bak en steel met aardbeien MT.: B.W van Eldik (Hollandia) Zutphen 835/000 ø5x13cm, ca 20 gr Cond:G

Zilveren Art-Deco vleesvork
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren Art Deco vleesvork 835/000 met ajourgezaagde gematteerde en gegraveerde staal, als nieuw, MT.: de Pleyt&de wilde Schoonhoven anno 1923, 14,5cm ca. 18gr Cond:U

Twee zakhorloges
Ergebnis: 25 EUR

Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.

Schilderij, landschap boerderij
Ergebnis: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Gravure, 17e eeuw
Ergebnis: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Ergebnis: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

Pastel, stilleven
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Schilderij, boten
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Ergebnis: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

5 Delen tin
Ergebnis: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

2 Consoles
Ergebnis: 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Wijnfleshouder, zittende figuren
Ergebnis: 25 EUR

Metalen wijnfleshouder met bronskleurige patina, 20e eeuw in goede staat 27x8x6cm Cond:G

3 Delen koperwerk
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen oud/antiek koperwerk waaronder: 1x 19e eeuwse koperen rijtuigstoof, 1x schoorsteenketel 19e eeuw en 1x messing snotneus 20e eeuw 22-47cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Ergebnis: 25 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Masker + hoorn als speer
Ergebnis: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Tinnen lamp
Ergebnis: 25 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

Zilveren gulden Koning Willem III
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren gulden Koning Willem III 1865 ZF

Antieke munt
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren Theresia thaler anno 1780. M.Theresia D.C R.imp.Hu.Bo.Reg Archid AUST Dux Burg Gotyr 0,2x4ø cm Cond:R/G

4 Bronzen penningen
Ergebnis: 25 EUR

Vier oude Hollandse verzetspanningen, een grote penning dertiog jaar LKG1940-1945, een dag van het verzet Ermelo 2002 Koningin Wilhelmina monogram JCH, een prinses Juliana CJC Wiewecke 1909-40/4 , en ...

Poppen kastje
Ergebnis: 25 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

Hutkoffer
Ergebnis: 25 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Beeldje, St. Antonius
Ergebnis: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Glazen hoorn
Ergebnis: 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

2 Imari dekselpotjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

4 Hollandse borden
Ergebnis: 25 EUR

Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...

4 Chinese kommen
Ergebnis: 25 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R

Twee kastkommen goudsteen
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Diverse delen serviesgoed
Ergebnis: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

4 Delen imari
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

2 Imari kraagvazen, klein
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

Rinkelband zilver
Ergebnis: 20 EUR

Een set van drie zilveren, 835/000 rinkelbanden, gemaakt als één. Twee armbanden met een facetbewerking en een gematteerde armband, verbonden met een loszittend plat oog. ø 64 mm ca 10.3 gr. Dikte 1.0...

Zilveren jamlepel
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren jamlepel 835/000 met fraaie 2 zijdige bewerkte bloemsteel MT.:. G. Venema Groningen, anno 1930, ca 24gr. 18cm Cond:G

Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen
Ergebnis: 20 EUR

Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.

Zilver vergulde oorhangers met amethist
Ergebnis: 20 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Ketting van glas
Ergebnis: 20 EUR

Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.

Zilveren Art-Deco suikerschep
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren Art Deco suikerschep 835/000 met fraai gegraveerde steelk en vleugelbak mr. J.A.AZ Gerritsen Amsterdam ca 1900. 13cm 13gr Cond:G

Zilveren lepels
Ergebnis: 20 EUR

Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G

3 Delen plated
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen oud kopergeslagen en plated: 1x plated fruitschaal op bolpoten met decor van wijnranken, 1x kopergeslagen schaal en 1x wijnkan met wijnrankendecor (plated) 22-56cm. Cond.: G

Zilveren bowllepel
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm

2 Zilveren vorken en potlood houder
Ergebnis: 20 EUR

Twee zilveren vleesvorken 900/000 met fraai bewerkte stelen, en een strakke zeskantig vulpotlood.

Lot double en parelsieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit double en parelsieraden bestaande uit diverse parelcolliers, armbanden en oorknoppen, diverse double hangers, armbanden, manchetknopen en horloges.

Divers bestek
Ergebnis: 20 EUR

Lot divers bestek plated en staal 19e/ 20e eeuw 32cm Cond:G

Twee hangers met blauwe steen
Ergebnis: 20 EUR

Twee fraaie hangers van witmetaal met blauwe stenen. Beide hangers voorzien van ketting. Grootte 60x78 cm en 32x62 mm.

Lot edelstenen sieraden
Ergebnis: 20 EUR

Lot bestaande uit edelstenen colliers o.a. tijgeroog, parels, agaat en koraal.

Twee scheppen
Ergebnis: 20 EUR

Fraaie schep met bak van parelmoer en een zilveren suikerschep met in de bak een oud Hollandse voorstelling, steel bekroond met driemaster 835/000 12cm Cond:G