Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Josef Scharl
Startpreis 30 EUR

Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Startpreis 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op linnen, portret van een oude man 40x50cm. Cond.: G

G. Diepeveen, bardames
Startpreis 80 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, dames aan de bar 39x30cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom bij nacht
Ergebnis: 130 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G

Schilderij, B. de Vries
Ergebnis: 130 EUR

B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G

2 Stillevens
Startpreis 40 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 80 EUR

Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 45/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G

G. Diepeveen, viool
Startpreis 50 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, compositie met viool en saxofoon 60x40cm. Cond.: G

Hoenderhof, Twents
Startpreis 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met boer, boerin en kippen 71x50cm. Cond.: G

Achter glas beschildering
Startpreis 50 EUR

Achter glas gravure 18e-19e eeuw naar david Teniers, "The Contend Shepherd R. Buiford Fexit" 26x36cm. Cond.: R

Achter glas beschildering
Startpreis 80 EUR

Achterglas gravure 19e eeuw naar van Berghem "Milking of cattle", stukje beschadigd 36x25cm. Cond.: G

Schilderij, H. Kuyten
Ergebnis: 30 EUR

H. Kuyten ca. 1920, olieverf op paneel, kippen 28x21cm. Cond.: G

2 Stillevens
Startpreis 60 EUR

Twee werken van J. van Veen, olieverf op paneel, stillevens 27x22cm. en 18x24cm. Cond.: G

Stilleven
Startpreis 60 EUR

J. van veen, olieverf op paneel, stilleven 24x30cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods, Italiaans
Startpreis 120 EUR

Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.

A.J. van Prooyen, zeilboot
Startpreis 400 EUR

A.J. van Prooyen ( 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, zeilboot en sloep met figuren op ruwe zee 27x18cm. Cond.: G

Gouache, B. Brugman
Startpreis 60 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), gemengde techniek op papier, Twickeler Bos 57x37cm. Cond.: G

Portret van een oude vrouw
Ergebnis: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G

Pieter Egberts
Ergebnis: 90 EUR

Pieter Egberts (Hollandse School), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 13,5x8cm. Cond.: G

Schilderij
Ergebnis: 80 EUR

Monogram J.v.H. ca. 1930, olieverf op paneel, steengoed pot met anemonen 36x24cm. Cond.: G

G. Diepeveen, viool
Ergebnis: 90 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, wilgenlandschap
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Auguts Specht
Startpreis 120 EUR

August Specht ca. 1920 ( 1849 - 1923 Duitse School), olieverf op linnen, man op rivierbrug en bootje 91x63cm. Cond.: G

Litho
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd (nr. 15/100), lithografie op papier, abstracte compositie 36x32cm. Cond.: G