Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring smaragd briljant
Ergebnis: 350 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr.

Broodschaal
Ergebnis: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Kristallen odeurflacon
Ergebnis: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Zilveren kan
Ergebnis: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Hans Bulder
Ergebnis: 350 EUR

Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Ergebnis: 350 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht 39x29cm. Cond.: G

Zilveren tafelbel
Ergebnis: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

Ketting met hanger
Ergebnis: 330 EUR

Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...

Russische School?
Ergebnis: 330 EUR

Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Ergebnis: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Ergebnis: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Belgische plank barometer
Ergebnis: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Staartklok, dubbele kap
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G

6 Stoelen
Ergebnis: 325 EUR

Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.

5 Schotels, drakendecor
Ergebnis: 325 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G

Plaatarmband GG NW
Ergebnis: 320 EUR

Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr

Brilj.ring GG
Ergebnis: 320 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Wat bredere GG ring met aan de bovenzijde een opstaand rondje met daarin diverse briljanten pave gezet. Totaal ca 0.57 crt J/SI ø 51 ca 6.7 gr

Creolen GG briljant
Ergebnis: 320 EUR

Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een verticale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...

Ring parel en briljant
Ergebnis: 300 EUR

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel ...

Ring GG granaat
Ergebnis: 300 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Collier, 3-rij bloedkoraal
Ergebnis: 300 EUR

Drie strengs geknoopt bloedkoralen collier (topmodel rond ca. 6mm., lengte ca. 36cm.) met GG 585/000 ovale sluiting met ovale bloedkoraal.

Soezenmand
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren suikerschaal
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Ergebnis: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Bloedkoraalcollier
Ergebnis: 300 EUR

Bloedkoraalcollier met GG 585/000 sluiting. Verlopend collier van mooie ronde bloedkoralen.L.37.5cm.

Schilderij, Berry Brugman
Ergebnis: 300 EUR

Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G

Frits Du Mes
Ergebnis: 300 EUR

Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Ergebnis: 300 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Frans Baayens
Ergebnis: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

Gouache, Jan Sierhuis
Ergebnis: 300 EUR

Jan Sierhuis '71 ( 1928 Amsterdam - ), gouache op papier, landschap 75x56cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaren
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G

Blikken auto
Ergebnis: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R

Eikenhouten bureau
Ergebnis: 300 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.

Notenhouten tafel, 18e eeuw
Ergebnis: 300 EUR

Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.

Grunder 2-deurskast
Ergebnis: 300 EUR

Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.

Klein kastje, beschilderd
Ergebnis: 300 EUR

Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat

Mahonie kast met opstand
Ergebnis: 300 EUR

Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.

Beeld, houten beer
Ergebnis: 300 EUR

Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.

Schaal Fam Verte
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.

5 Kang Xi schotels
Ergebnis: 300 EUR

Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G

Vaas, theeglazuur
Ergebnis: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø13cm.

3 Schaaltjes, Kang Xi
Ergebnis: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.

Plaquette Fam Rose
Ergebnis: 300 EUR

Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Zilveren pijpcomfoor
Ergebnis: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

2x Gouden 10G
Ergebnis: 285 EUR

Twee munten, gouden tientjes 1925-1932 Wilhelmina kort haar 4e type Cond.: ZFR ca. 6,72gr.

Chinese kom, 19e eeuw
Ergebnis: 280 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Yxing trekpotje, tekst
Ergebnis: 280 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G