Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Puchner
Ergebnis: 160 EUR

Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...

Groot schilderij
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G

Mavinga, olifanten
Startpreis 800 EUR

Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G

Frans Baayens
Ergebnis: 150 EUR

Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G

Levenscyclus in etsen
Startpreis 300 EUR

Levenscyclus van Karl Bickel, bevattende 8 etsen, diverse documentatie en levensverhaal. 1x Ets Begegnung, 1x ets Liebespar, 1x ets Das Kind, 1x ets vrouw, 1x ets man, 1x ets Schwangerschaft, 1x ets m...

Schilderij, W. Heincke
Startpreis 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

H. Schouten, koeien-hoedster
Ergebnis: 585 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

Bouwer, avondrood Italië
Startpreis 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (C.L. Bauer?), olieverf op paneel, Italiaans landschap 31x22cm. Cond.: G

Kyrillisch gesigneerd
Ergebnis: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

Schilderij, berglandschap
Ergebnis: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Naar Dali
Ergebnis: 70 EUR

Naar Salvador Dali, olieverf op paneel, surrealistisch landschap met figuren 80x75cm. Cond.: G

Martin van Waning
Startpreis 480 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

J. Arsenius, straat
Ergebnis: 60 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

W.P. Steggeda
Ergebnis: 150 EUR

W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtmakers
Startpreis 1.500 EUR

Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Ergebnis: 300 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startpreis 40 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

W.J. ten Berghe
Startpreis 600 EUR

Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Startpreis 250 EUR

Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G

Winterlandschap, paneel
Startpreis 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winters grachtengezicht met figuren 21x25cm. Cond.: G

H. Backers
Startpreis 200 EUR

H. Backers ca. 1930, olieverf op linnen, schelpenvissers 80x90cm. Cond.: G

Hobbe Smith, strand
Startpreis 580 EUR

Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G

FR. Dolhen, zeegezicht
Ergebnis: 50 EUR

Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G

2x Anthon Heyboer
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G