Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Piet Wiegman
Startpreis 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kind met vogeltjes 35x50cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Ergebnis: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier,3 figuren 40x31cm. Cond.: G

Molenlandschap
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met molens 40x60cm. Cond.: G

Bloem stilleven
Ergebnis: 40 EUR

S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G

Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

J. Korsten
Startpreis 60 EUR

J. Korsten, olieverf op paneel, landschap met wandelaar 30x40cm. Cond.: G

A. van Borselen
Startpreis 60 EUR

Naar van Borselein ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren en molen 28x19cm. Cond.: G

Schilderij, musjes
Ergebnis: 90 EUR

S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G

Onduidelijk, stadsgezicht
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 45x60cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 80 EUR

Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier

Diverse schilderijen
Ergebnis: 150 EUR

Diverse schilderijen

Schilderij, J. Varly
Ergebnis: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

Ikoon
Ergebnis: 30 EUR

Ikoon ca. 1900 van Maria met kind in goede staat 15,5x12cm.

W. Rip
Ergebnis: 120 EUR

-

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G

Portret, 17e-18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, voorstellend een Chinese man met baard 20x15cm. Cond.: R-G

Oosterse ets
Startpreis 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

5 Etsen, 17e-18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rostblokken 10x9cm. Cond.: G

2 Houtsnedes
Startpreis 40 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G

2 Werken, 19e eeuw
Startpreis 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruK) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

Tekening Putti, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Tulp, 17e-18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Tulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G

Ets, schaapsherder
Startpreis 70 EUR

Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G