Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Heinrich Handwerck
Ergebnis: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...

Poppenwagen + Pop
Startpreis 30 EUR

Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G

3 Speelgoedauto's
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...

Armand Marseille 390 A5/0M
Startpreis 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Steiff ezel
Ergebnis: 30 EUR

Oude Duitse Steiff ezel (met knop in oor) 2e helft 20e eeuw in goede staat

Louis Wolf en Co.
Ergebnis: 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Handwerck 109-11
Ergebnis: 200 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

.
Ergebnis: 35 EUR

Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G

Diverse tinnen soldaten
Ergebnis: 25 EUR

Kavel diverse oude beschadigde tinnen soldaten 20e eeuw

Armand Marseille 1894
Startpreis 150 EUR

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...

3x Blikken speelgoed
Startpreis 25 EUR

Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R

Karl Hartman pop
Ergebnis: 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

Pop, groene kleding
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met lederen lichaam en celluloid armen ca. 1900, mohair haar en slaapogen. 63cm. Gemerkt met een driehoek en daarin een oog (hoofd is niet beschadigd) 63cm. Cond.:...

Bähr en Pröschild 30-95
Startpreis 125 EUR

Bähr en Pröschild pop, gemerkt op hoofd (mal nr.) 30-95. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe vaste ogen (eigenlijk slaapogen?) en blonde pruik. Lederen lijf met porseleinen ond...

Bus
Startpreis 100 EUR

Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.

Grote pop, A.M.
Startpreis 125 EUR

Grote oude Duitse Armand MArseille pop met gipsen kop (geen porselein) nr. 2006 13/15. Origineel papier mache lichaam, slaapogen. Tong mist en geen pruik, H.: 64cm. Cond.: G

Pop, Heubach
Ergebnis: 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.

Pop, J.D.K.
Startpreis 120 EUR

Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.

2 Poppen
Startpreis 120 EUR

Twee oude porseleinen poppen ca. 1930: 1x S.F.B.J. Parijs nr. 301 en 1x Armand MArseille nr. 390 Duitsland (haarscheur). Beide lichamen overgeschilderd en beide hoofden zitten vastgelijmd op de romp. ...

Mengersgereuth
Startpreis 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

Model Reef
Ergebnis: 25 EUR

Metalen stoomwals, model van Reef "100 jarig bestaan 1903-2003" (Reef Oldenzaal). In zeer goede staat met originele doos.

Duitse pop
Startpreis 100 EUR

Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G

Armand Marseille 1894 A.M.
Ergebnis: 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

3 Popjes ca. 1920
Startpreis 100 EUR

Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G