Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Delen tin/brons
Ergebnis: 120 EUR

Twee delen 18e-19e eeuw; 1x kleine bronzen vijzel met originele stamper (18e eeuw of ouder) 8xø7,5cm. en 1x 3-delige tinnen schroefmaat bestaande uit 3 schroefbare maatbekers 11xø2,7cm. Cond.: G

16 Doosjes met 4 oorknoppen
Ergebnis: 90 EUR

Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm

KPM Manefaktur
Startpreis 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Tegel
Ergebnis: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Miniatuur skelet
Startpreis 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G

3 Chin. pors. kop&schotels
Startpreis 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Franse pendule 1840
Ergebnis: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Schilderij, paarden in galop
Ergebnis: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Schilderij, ijsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Ikoon, Maria met kind
Startpreis 160 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Krist. dekselvaas + schenkkan
Ergebnis: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

Divers oud glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

4 Delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Schilderij, Rasmus
Startpreis 150 EUR

A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R

Melk en suiker set op blad
Startpreis 10 EUR

Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.

Divers Aziatisch
Ergebnis: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Startpreis 90 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Bureaulamp bruin
Ergebnis: 60 EUR

Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G

2 Spekstenen beelden
Ergebnis: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

Schilderij J. Guy, fruit
Ergebnis: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G.W. Knap
Ergebnis: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Imari theepot
Startpreis 25 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

Doos diversen
Ergebnis: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

Schilderij, A. Manakoll
Ergebnis: 40 EUR

A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R

Antiek glas
Ergebnis: 40 EUR

Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.

Speculaasplank
Startpreis 30 EUR

Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G

3 Delen brons/koper
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Blauw glazen dekseldoos
Ergebnis: 35 EUR

Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G

Kristallen fruitschaal
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R

2 Toneelkijkers
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G

Chinese kom
Startpreis 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

3 Delen Chin. porselein
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...

Monogram V.L., Vesuvius
Ergebnis: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

Onduidelijk, erotisch
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G

2 Jugendstil kandelaren
Startpreis 60 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Bronzen cupido met vaas
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen Jugendstil-stijl vaas 21e eeuw met meisje en floraal decor. In goede staat, gesigneerd Moreau 28cm. Cond.: G

Rijstkom
Startpreis 25 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.

Herte-gewei
Startpreis 150 EUR

Kapitaal edelhertgewei, 15 ender. In goede staat. 90x110cm.

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 90 EUR

Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.

Bronzen kraai
Ergebnis: 95 EUR

Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.

2 Bronsjes
Startpreis 150 EUR

Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G

Damesportret
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G

Bronzen groepje, Clodion
Startpreis 300 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Startpreis 150 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G

Jan te Wierik, geel
Startpreis 2.500 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startpreis 80 EUR

Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.

Bronzen vogeltjes
Ergebnis: 150 EUR

Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Kein Mindestpreis

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

Diverse boeken
Ergebnis: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

3 Prenten Jugendstil stijl
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G

Kinderserviesje
Ergebnis: 25 EUR

Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G

Kutani serviesje
Startpreis 80 EUR

Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.

Ets, Toorop (ongesigneerd)
Startpreis 150 EUR

Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G

Kunstwerk, Gadachik
Startpreis 20 EUR

G. Gadachik, voetballer met bal (zilver?) 44x34cm. Cond.: G

2 Tapijten
Ergebnis: 40 EUR

Twee prachtig handgeknoopte Perzische tapijten , een blauw met camel, in het midden zes medaillons, 96x63cm., en een zandkleurig met lichtblauw met vier medaillons, 94x63cm., Tapijten verkeren in nieu...

Pors. naaldendoosje + doosje
Ergebnis: 40 EUR

Porseleinen naaldendoosje en een porseleinen 6-kantig doosje, 7x2.5x3cm en 4.5x4.5x2.5cm., Cond.:U

Miniatuur portret
Startpreis 175 EUR

Miniatuur (geschilderd) met messing omlijsting in goede staat 19e eeuw 7,5x9,5cm.

Penningen en medialles
Ergebnis: 50 EUR

Kavels diverse oude penningen en medailles; 1x "Gold gab ich zu Wehr eisen nahm ich zu Ehr", 1x embleem Rieter Winterthur nr. 164336 R45 Suisse, 2x rijwielambleem, 1x sapeurs Pompiers Courage et Devou...

Doos Nederlandse munten
Ergebnis: 30 EUR

Doos Nederlandse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Tapijt
Ergebnis: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood van kleur met in het midden zes medaillons en daaromheen een donkere rand. 129x80cm., Cond.:G

Trade-dollar 1897, China
Startpreis 50 EUR

China, 1 Trade dollar 1897 zilver Cond.: ZFR+

Mokka servies
Ergebnis: 30 EUR

Oud Duits porseleinen 9-delig mokkaservies, Oscar Schlegelmilch ca. 1950 met handbeschilderd floraal gouddecor; Mokkakan, melkkan, suikerpot en 6 kop & schotels. In goede staat 5-18cm.

3 Delen Herend
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Ergebnis: 25 EUR

Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G

Miniatuur, ivoren lijst
Startpreis 20 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

3 Delen koper
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 1x grote melkkan, 1x koetsstoof, 1x zeef. Allen in zeer goede originele staat 25x36cm.

Gouden 10G 1825B
Ergebnis: 300 EUR

Gouden 10 Gulden WIllem I, 1825 B. Cond.: ZF-

Westerwald kruik
Startpreis 40 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

10 Voorspoed kralen
Startpreis 50 EUR

Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G

2 Colliers
Ergebnis: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

Moderne vitrine, wit
Startpreis 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Kastje, rolluik deurtjes
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Houten naaibox
Ergebnis: 45 EUR

Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.

2 Pors. beeldengroepen
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

Hanger Lapis Lazuli collier
Ergebnis: 70 EUR

Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...

Lamp, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen sabbatlamp 18e/19e eeuw in goede originele staat 24xø22cm.

2 Petroleumlampen
Startpreis 20 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

Tinnen klepkan
Ergebnis: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

2 Biedermeier voltaires, zwart
Ergebnis: 250 EUR

Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G

Streng robijnzoisit
Startpreis 80 EUR

Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.

Chello
Ergebnis: 100 EUR

Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.

Franse kom ca. 1820
Startpreis 50 EUR

Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G

Kapitale imarischaal
Startpreis 40 EUR

Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G

Kleine imari schaal
Startpreis 50 EUR

Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.

Zilveren cakevork
Startpreis 30 EUR

Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.

Nachtkastje
Ergebnis: 75 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.

Penselenbeker, bamboe
Ergebnis: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Zilveren vleesvork
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

Boulle kistje
Ergebnis: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Div. Chinees porselein
Ergebnis: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

Landmeet apparaat
Startpreis 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Startpreis 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Petit-four schep + zoutvaatje
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Empire bureau
Ergebnis: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Lot groen blauw
Ergebnis: 30 EUR

Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...