Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G
Kavels diverse oude penningen en medailles; 1x "Gold gab ich zu Wehr eisen nahm ich zu Ehr", 1x embleem Rieter Winterthur nr. 164336 R45 Suisse, 2x rijwielambleem, 1x sapeurs Pompiers Courage et Devou...
Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.
Hanger zilver, 925/000 met Lapis lazuli. Grote peervormige hanger, 55x33mm, met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, 17,5x25mm. De rand om de steen is met ovale fantasie figuurtjes...
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Verlopend snoer met kralen van Robijnzoisiet 6,6x14,0 mm, rond gefacetteerd.Lengte 44.5 cm, totaal 68.9 gr. Het snoer heeft geen sluiting.
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...