Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ivoren beeld
Ergebnis: 300 EUR

Grote antieke ivoren geisha staand op houten voet, in goede originele staat 30cm.

Ivoren okimono
Startpreis 120 EUR

Ivoren okimono 19e eeuw, voorstellend een Chinese vrouw met vrucht 11cm. Stukje van de voet mist Cond.: R-G

Ivoren geisha
Ergebnis: 140 EUR

Oude Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 15cm.

2 Ivoren figuren
Ergebnis: 130 EUR

Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G

Erotisch
Ergebnis: 190 EUR

Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.

2 Ivoren beelden
Ergebnis: 700 EUR

Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.

Ivoren okimono
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een man met kapmes, gesigneerd 4,5x5x3cm. Cond.: G

Ivoren tand
Ergebnis: 60 EUR

Antiek ivoren bewerkte olifanten-tand met bloemendecor (haarscheur) 24cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een Chinees met kapmes die iets bewerkt (gesigneerd) 4,5x4,5x3cm. Cond.: G

Walvis-been figuur
Ergebnis: 70 EUR

Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G

Mammoet tand, olifanten
Startpreis 150 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

2 Ivoren mondstukken
Ergebnis: 40 EUR

Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G

Netsuke
Ergebnis: 60 EUR

Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.

Ivoren mondstuk
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.

2 Ivoren snuifflesjes
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.

7 Delen ivoor
Ergebnis: 30 EUR

Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.

Scheerset met ivoor
Startpreis 360 EUR

Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat

Kavel ivoor en been
Ergebnis: 30 EUR

Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G

3 Delen ivoor
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat

Ivoren okimono
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.

Ivoren okimono, kikker
Startpreis 950 EUR

Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.

12 Ivoren figuren
Startpreis 80 EUR

Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke besutes 7x3x5cm. Cond.: G

Ivoren Maria
Ergebnis: 80 EUR

Antiek ivoren Maria buste ca. 1900 in goede staat 10cm.

Houten beeldje, ivoor
Startpreis 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G