Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, A.J. Zwart
Startpreis 1.000 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G

2 Litho's Wijngaarden
Startpreis 50 EUR

Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G

2 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 75 EUR

Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U

Zilveren tafelset
Startpreis 150 EUR

Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...

Tanzaniet
Ergebnis: 30 EUR

Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.

2 Delen aardewerk
Ergebnis: 70 EUR

Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startpreis 180 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G

Houten beeldje, ivoor
Startpreis 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G

F. Thurmaier München
Startpreis 150 EUR

F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, bloemen op vaas
Startpreis 20 EUR

Ongesigneerd, aquarel op papier, vaas met bloemen 53x40cm. Cond.: G

Schilderij kubistisch A.M.
Ergebnis: 70 EUR

Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G

Zilv. loddereindoosje
Startpreis 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.

Plated kandelaar
Ergebnis: 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Lot double
Ergebnis: 10 EUR

Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.

M. van de Walle
Startpreis 40 EUR

M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G

M. Houtman, zeefdruk
Startpreis 60 EUR

M. Houtman (Marga), zeefdruk op papier, kleurrijke figuren 27x40cm. Cond.: G

Dorpsgezicht (Arie Wasserburg)
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (verso etiket Arie Wassenberg), olieverf op paneel, dorpsgezicht met brug 31x40cm. Cond.: G

Zilveren moccalepeltjes
Startpreis 50 EUR

Zes zilveren moccalepeltjes, 835/000, met gedraaide steel en hanekamheften. Nederlands gekeurd, 1910, ca. 39gr.

2 Lijstjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U

2x Goebel figuur
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.

Hanger princes
Startpreis 165 EUR

Hanger, WG/GG, 585/000, met princes geslepen diamant. Hanger strak vierkant model, 7x7 mm, Rensini HH 50, met groot bol GG hangeroog. In het midden van de hanger zit een princes geslepen diamant, 0.07...

4 Tegels
Startpreis 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

Schilderij, winter
Startpreis 550 EUR

P.M.F. van Herwaarden ca. 1920, olieverf op paneel, scheepwerfje van Schreur 50x70cm. Cond.: G

Tegel, kraanvogel
Startpreis 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G