Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Tinnen kannen
Startpreis 25 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Zilveren schaaltje
Ergebnis: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

Chinese handgestoken kist
Ergebnis: 80 EUR

Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G

Zilveren candyschaal
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Klein kanon
Startpreis 60 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.

Zilveren dienblaadje
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 350 EUR

Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...

Zilveren suikerschep
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Lederen bank
Ergebnis: 30 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.

Crucifix
Ergebnis: 25 EUR

Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.

Tinnen setje
Ergebnis: 20 EUR

Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...

Lamp, vogel brons
Startpreis 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.

Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startpreis 300 EUR

Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G

Niervormig tafeltje
Ergebnis: 110 EUR

Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Ergebnis: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

Mahoniehouten bureau
Ergebnis: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Schilderij, kinderen voor huis
Startpreis 500 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Ingekleurde ets
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G

Vitrinekast
Startpreis 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...

Klok met beer
Startpreis 650 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Bronzen pendule
Startpreis 650 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.

Vuurvergulde pendule
Startpreis 3.500 EUR

Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...

Antony Keizer
Startpreis 600 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G