Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Roomstel met zilverwerk
Startpreis 70 EUR

Twee-delig roomstel, zogenaamd Fries draadglas. Bestaande uit roomkan met greep op 835/000 zilveren voet en een suikerpot met 835/000 zilveren montuur, met hengsel voorzien van dubbele parelrand. In g...

2x Kristal met zilverwerk
Startpreis 70 EUR

Fraaie grote ovale geslepen kristallen dikwandige fruitschaal op ronde gemerkte sterling zilveren voet, afmeting: 39 x 29 x 8 cm. /voet: 12 cm. En een fraai geslepen kristallen waterkan met gevouwen s...

Bijbel met gouden slot
Startpreis 70 EUR

Kleine bijbel met gouden slot, 585/000. Bijbel met lederen omslag voorzien van een gouden uitgewerkt slot met gegraveerde bewerking. Nieuwe testament, 1884. Ontbreekt een stukje van het slot. Verder i...

Zilveren strooilepel + lepel
Startpreis 70 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met opengewerkte vierkante bak en gecontourneerde steel (reparatie). Afmeting: 17 cm. Mr. P. Kruyt-Schoonhoven. Anno 1859. En een fraaie florale lepel met vleugelbak, geco...

2 Delen kristal met zilver
Startpreis 70 EUR

Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met waaierbewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand en een kristallen bonbonschaaltje met opstaande rand met waaierslijps...

Handspiegel met zilveren omlijsting
Startpreis 70 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting, 800/000. Gecontourneerde handspiegel met facetgeslepen spiegel gevat in een zilveren omlijsting met zilveren greep. 28x15cm. In redelijk goede staat

Zilveren roomlepel, schep en zeef
Startpreis 70 EUR

Zilveren roomlepel, schep en theezeef, 833/000, roomlepel met ronde bak, schild en konijn, voorzien van reparatie, 11cm, een theeschep met biedermeierbewerking, 9,5 cm en een theezeef, rond model voor...

Stel zilveren strooilepels
Startpreis 70 EUR

Set zilveren strooilepels, 833/000, met een rechthoekig gezaagde bak met spijlen en bloemdecor, voorzien van een steel met filetrand. MT.: P.Schmitz, Leeuwarden jl.:V:1830. Totaal ca 55 gram. Beiden v...

Zilveren morellenlepel, 1882
Startpreis 70 EUR

Zilveren morellenlepel, 833/000, met ovale bak met 2 schenktuiten, voorzien van een gecontourneerde steel versierd met getrembleerde randen. MT.:A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.: x:1882. 23 cm. ca 78 gr...

Zilveren huwelijksdoos
Startpreis 70 EUR

925/000 Zilveren deels hartvormige filigrain huwelijksdoos (voor ringen). Afmeting: 32 x 13 mm. In goede staat.

Zilveren broche in bloemvorm
Startpreis 70 EUR

Zilveren broche, 925/000, in bloemvorm. Broche met grove bewerking en bloemdecor, voorzien van 2 hangers bezet met zirconia's. Jugendstil-stijl. 57x63mm. ca 16,3 gram. In goede staat.

2x Zilveren ring/labradoriet
Startpreis 70 EUR

Twee grote zilveren ringen, 925/000, met labradorietstenen. Ring met een gefacetteerde vierkant geslepen labradoriet, 23x23mm, en een ring met een markiesvormige cabouchon labradoriet, 33x22mm. ø 63. ...

2x Zilveren ring/Labradoriet
Startpreis 70 EUR

Twee grote zilveren ringen, 925/000, met labradorietstenen. Ring met een gefacetteerde markiesvormig geslepen labradoriet,40x27mm, en een ring met een markiesvormige cabouchon labradoriet, 33x22mm. ø5...

Zilveren armband met blauw topaas en amethist
Startpreis 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met blauw topaas en amethist. Armband met 2 rijen zig-zag ten opzichte van elkaar met aan de ene kant rond gefacetteerde blauw topazen en aan de andere kant met rond gefacet...

Lot edelstenen
Startpreis 70 EUR

Lot edelstenen, 2 ovale toermalijnen, 1,77 ct en 3,4 ct, 3 ovale gele saffieren, totaal 2,45 ct en 3 ovale robijnen, totaal 2,11 ct. Diverse insluitsels.

Barnstenen collier
Startpreis 70 EUR

Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat

Onduid. gesign., Boerin met emmer
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Boerin met emmer. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 8 cm. In goede staat.

H. Lit, Stilleven met asters
Startpreis 70 EUR

H. Lit. 1926. Stilleven met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startpreis 70 EUR

H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.

B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Startpreis 70 EUR

B. de Boer. 1877 - 1953. Giethoorn, afgemeerde platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 34 cm. In goede staat.

J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk
Startpreis 70 EUR

J. Sluijters jr. 1914 - 2005. Fabrieksarbeiders aan het werk. Fabriek Velsen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm In goede staat.

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startpreis 70 EUR

Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Ohlquist, Bosven
Startpreis 70 EUR

Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

H. ten Cate, Landschap met boerderij
Startpreis 70 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Kandelaren in jachthoornvorm
Startpreis 70 EUR

Twee messing kaarskandelaren in jachthoornvorm. H. Macy & Co. Circa 1930. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

6x Aziatica houtsnijwerk
Startpreis 70 EUR

Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Neo Gotische kaarskandelaar
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Kistje met Duits spel
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits spel. Glocke und Hammer. Circa 1900 - 1930. Compleet? Afmeting: 17 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.

3x Antieke presenteerbladen
Startpreis 70 EUR

Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.

26x ½ Cent 1884 t/m 1940
Startpreis 70 EUR

26x ½ Cent 1884 t/m 1940. Compleet. In goede staat.

2x Militaire oefensabels
Startpreis 70 EUR

Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Duitse porseleinen pop (kopie)
Startpreis 70 EUR

Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Staande klok
Startpreis 70 EUR

Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Lot met 35 antieke wandtegels
Startpreis 70 EUR

Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.

3x Engelse Staffordshire honden
Startpreis 70 EUR

Drie antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat..

2x Dresden figuren, 1900
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.

2x Plateel, Vazen
Startpreis 70 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

4x Antiek aardewerk+ porselein
Startpreis 70 EUR

Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen, 18e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: Ø 14,3 - 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Startpreis 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Hocker
Startpreis 70 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Chinese sculpturen
Startpreis 70 EUR

Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

6 Delen Chinees en Japans porselein
Startpreis 70 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.

3x Oosterse dekseldozen
Startpreis 70 EUR

Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

6x Chinese kopjes
Startpreis 70 EUR

Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.

2 Paar gouden oorbellen
Startpreis 75 EUR

2 Paar geelgouden oorknoppen, 585/000, een paar met een rechthoekig model in het midden bezet met een zirconia, 4,5x5mm, en een paar rechthoekig gecontourneerd met een gematteerde bewerking. 6,5x9mm. ...

Ring met saffier
Startpreis 75 EUR

Ring, 375/000, met saffier. Ring met kronkel bezet met 3 rond gefacetteerde saffieren. Breedte 11 mm. ø52 ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren ringen, 6x
Startpreis 75 EUR

Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

4 Zilveren ringen
Startpreis 75 EUR

Vier zilveren ringen met gekleurde stenen. totaal ca 25,4 gram. In goede staat

Zilveren broche/hanger met camee
Startpreis 75 EUR

Zilveren hanger/broche, 800/000, met een bijzonder gesneden camee. Grote ovale rand gemaakt uit filigrain met daarin een schelpcamee gesneden met een mythische voorstelling van dame in de wolken met e...

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startpreis 75 EUR

Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Startpreis 75 EUR

Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.

3 Zilveren zeefjes en een roomlepel
Startpreis 80 EUR

4 Delen zilver, met 3 theezeefjes, twee versierd met een parelrand, 833/000, en een theezeef met aan twee kanten een stukje steel, Deens, 1897, en een roomlepel met een opengewerkte biedermeiersteel m...

Tas met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van diverse voorstellingen met figuren. jl.:J:1919, Schoonhoven. Met geborduurde tas en zilveren ketting. 16x20cm. In goede staat

Zilveren gebakset
Startpreis 80 EUR

Zilveren gebakset, 833/000, met 11 taartvorken, een cakevork en een petitfour-schep, voorzien van een gezaagde biedermeier bewerking. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam, jl.: W:1931. Totaal ca 21...

Zilveren gembercouvert
Startpreis 80 EUR

Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...

Zilveren soeplepel
Startpreis 80 EUR

Zilveren soeplepel, 833/000, model princes. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: Z:1884. 31cm. ca 130 gram. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Startpreis 80 EUR

Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristallen schotel met een omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van een zilveren hengsel met parelrand, ø28x22cm en een kristallen bonbonschaa...

2x Kristallen vaasjes met zilver
Startpreis 80 EUR

Stel geslepen kristallen rozenvaasjes met geschulpte bovenrand en geslepen gematteerde florale afbeelding. Met gemerkte 925/000 sterling zilveren voet met kabelrand en opschrift 'Duchin Creation'. Afm...

Zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...

Tazza op zilveren voet
Startpreis 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000, kristallen schaal met omgeslagen geslepen rand geplaatst op een ronde zilveren voet. MT.:J.M> van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ø23x14cm. Enkele chips lan...

Zilveren strooibus
Startpreis 80 EUR

Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat

Zilveren strooier
Startpreis 80 EUR

Zilveren strooier, 800/000, versierd met parelranden en een bewerkte dop met geschulpt decor, iets uit model. ø6x13cm. ca 99 gram. In goede staat

Tazza op zilveren voet
Startpreis 80 EUR

Kristallen tazza op zilveren voet, 833/000. Ronde kristallen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met parelranden. MT.: Van Kempen, Voorschoten. rond 1900. ø23x16cm. M...

Zilveren roomkan, 1858
Startpreis 80 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...

Zilveren haardstel, miniatuur
Startpreis 80 EUR

Zilveren haardstel, 835/000, met o.a. een prikker, scheppen en een tand. 6x13cm. ca 45 gram. In zeer goede staat

Cake-schaal met zilveren beugel, 1863
Startpreis 80 EUR

Kristallen cake-schaal met zilveren beugel, 833/000, ronde schaal met accolade-vormige rand en amandelslijpsel voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. jl...

Zilveren armband met zirconia's
Startpreis 80 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...

Manchetknopen, jachttrofee
Startpreis 80 EUR

Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw

Zilveren creolen met harthangers
Startpreis 80 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

4x Zilveren ring
Startpreis 80 EUR

Vier zilveren ringen, 925/000, met zirconia's. Totaal ca 52,0 gram. ø62-66. In goede staat

Zilveren collier met harthanger
Startpreis 80 EUR

Zilveren collier met harthanger, 925/000, met lichtblauw topaas. Fijn ankercollier met een harthanger, bestaand uit 2 harten, ook afzonderlijk van elkaar te dragen, bezet met lichtblauwe topazen. groo...

Zilveren dameshorloge met ketting
Startpreis 80 EUR

Zilveren hanghorloge met jasseronketting, Horloge, ø29mm, met witte emaille wijzerplaat met goudkleurige details. De kast is aan de achterzijde voorzien van een bewerking met een rosékleurige bloem. l...

Zilveren ring Lapponia
Startpreis 80 EUR

Zilveren ring Lapponia, 925/000, model Pluto, breedte 8 mm, ca 3,4 gram ø57. In goede staat

Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

2x H. Dixon, Spelende kittens
Startpreis 80 EUR

2x H. Dixon. 1861 - 1942. Spelende kittens. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 29 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startpreis 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Startpreis 80 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Startpreis 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startpreis 80 EUR

D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Vaas met bloemen en kruik
Startpreis 80 EUR

J. W. A. Hartog, vaas met bloemen en kruik. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H60 x B80 cm. In goede staat.

G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startpreis 80 EUR

Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Zeilboot bij knotwilg in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

R. Rounikor? Vaas met tulpen
Startpreis 80 EUR

R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis
Startpreis 80 EUR

J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Startpreis 80 EUR

G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.

Herder en zijn vee aan het rusten
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd, Herder en zijn vee aan het rusten. 19e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B48 cm. Wat vlekken, verder in redelijke staat.

N. Huppes, Muiderslot in winter
Startpreis 80 EUR

N. Huppes. 1913 - 2001. Winter Muiderslot. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Ertman, Indonesische landschappen
Startpreis 80 EUR

2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

2x Antieke kistjes
Startpreis 80 EUR

Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

4x Reclame ontwerp
Startpreis 80 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

2x Antieke bakvormen
Startpreis 80 EUR

Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

Antiek koperen melkaad
Startpreis 80 EUR

Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.