Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...