Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat
Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn en diamant. Ring met een rechthoekig opengewerkte kop voorzien van een witgouden plaat bezet met een rechthoekig gefacetteerde tourmalijn, ca 8x5mm, met aan we...
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.
Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden carabijnhaak, 585/000. Lengte 63 cm. In goede staat
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Bijzonder Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, voorzien van vergulding. In de vorm van een schatkist versierd met emaille en voorzien van een handgetekende emaille plaquette met voorstelling van ee...
Kapitale fraaie 835/000 zilveren sleef met getorste steel met parels en floraal heft met C-voluten en een vogel. Ovale florale diepe bak met C-voluten en een vogel. Mr. Gebr. S. en H. Reitsma-Sneek. A...
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen en floraal decor, voorzien van een parelrand. MT.: Onduidelijk, jl.:F:1915 ca 790 gram. 32x22x12cm. Voorzien van gravure op d...
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...
Armband met parels voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal. Armband met 3 rijen getinte zoetwaterparels, ø 8,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting met gravee...
Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. Armband met schakels gemaakt in een bloemvorm bezet met een kleine bloedkoralen. breedte 11 mm. 19,5cm. ca 13,5 gram. Voorzien van een bakslot. In goede sta...
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Gestempeld met goud en tekst proved. 19e Eeuw. Originele patina. Oxydatie. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke damespistolen voor enkele kogel. Afmeting: L 11 - 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws pistool met acht-kantige loop. Gesigneerd. C.L. Witte, geweermaker van Z.H. den koning. Afmeting: L 40 cm. In zeer goede staat.