Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Chinees porseleinen plaquettes
Ergebnis: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.

Zilveren kluwenhouder
Ergebnis: 325 EUR

Fraaie zilveren kluwenhouder, 800/000, uitgewerkt met filigrain krullen en voorzien van een bewerkte beugel door middel van antiek jasseronketting. Voorzien van Frans exportkeur en een keur voor vreem...

Gouden herenring met rode steen
Ergebnis: 325 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkant geslepen roze steen. Grootte kop 12x13mm. ø63 ca 9 gram. In zeer goede staat.

2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp
Ergebnis: 325 EUR

Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Ergebnis: 325 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.

G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap
Ergebnis: 325 EUR

Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910
Ergebnis: 325 EUR

Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antiek Frans perkament document
Ergebnis: 325 EUR

Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...

Franse pendule, 1840
Ergebnis: 325 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 325 EUR

Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...

Hollandse toogkast (Zeeuws)
Ergebnis: 325 EUR

Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kast, 18e eeuw
Ergebnis: 325 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Hollandse kussenkast
Ergebnis: 325 EUR

17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen buste
Ergebnis: 325 EUR

Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

4x M.O.L. Loosdrecht porselein
Ergebnis: 325 EUR

Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Kapitale Lladro figurengroep
Ergebnis: 325 EUR

Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Ergebnis: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kommen
Ergebnis: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...

Chinese vaas
Ergebnis: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon kom
Ergebnis: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Geelgouden oorstekers met diamant
Ergebnis: 320 EUR

Geelgouden creolen, 750/000, met diamant. Zware klapcreolen aan de voorzijde bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Breedte 3,5mm, ø 13 mm. totaal ca 4,4 gram. nieuw

Zeldzame muziekstandaard, 1820
Ergebnis: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.

2x Compositie metalen beelden, 1900
Ergebnis: 310 EUR

Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.