Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerken. Voorstelling met vazen in medaillons. Eén vaas randschade, één goed. Afmeting: H 21 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren soezenmand, 835/000, rond gezaagd model met floraal decor en een gecontourneerde rand geplaatst op een ovale voet. MT.: Presburg, Haarlem, jl.:X:1957. 25,5x25,5x10cm. In goede staat. ...
18e eeuws zilveren reismes in schede van roggehuid versierd met zilveren monturen. Mes met zilveren heft voorzien van voorstellingen en bekroond met een hond, geplaats in een schede van roggehuid met...
Prachtige kristallen jardiniere ovaal versierd met waaier- en ruitslijpsel geplaatst op een zilveren ronde voet versierd met acanthusbladeren en bewerkte randen met knerren lambrequins en floraal patr...
Zilveren cabaret, 925/000, Engels, rond gecontourneerd model versierd palmetten en een bloemenrand. Geplaatst op 3 gekrulde poten. MT.:J.B.Chatterley & Sons ltd. Birmingham, jl.:O;1963. ø28x3cm. ca 4...
Prachtig zilveren presenteerblad, 833/000, met graveerwerk. Vierkant gecontourneerd blad op 4 gekrulde poten met een rand met aculadevorm en voorzien van floraal graveerwerk. De onderzijde van het bla...
Collier van lapis lazuli met geelgouden sluiting, 585/000, in de vorm van een strik met diamant. Collier met 3 rijen met lichte lapis lazuli kralen, ø 8,5mm., bevestigd aan een geelgouden striksluitin...
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.
Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel in octagonale vorm met Lange Lijs decor + vier tekens bodemmerk. Eén deksel chip onderkant. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrimsfles met geel glazuur en Familie Rose decor. Bodemmerk. Afmeting: 30 x 23 x13 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...
Twee-deurs kussenkast 18e van eikenhout. Met geeboniseerde delen, drie uitgewerkte leeuwen kopjes en geheel staand op bolpoten. Omstreeks 1800. Afmeting: 200 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Antieke zilveren suikertafeltje, 833/000, met een ovaal gecontourneerd blad versierd met een gedreven floraal decor. Geplaatst op een poot met 3 gekrulde voetjes. MT.: T.Reekers, Workum, jl.:w:1881. 1...