Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Collier van citrienkwarts met gouden hanger en gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde citrienkralen, ø 7,5mm, in het midden versierd met een gouden hartvormige hanger bezet met een rand en ee...
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Lot zilveren sieraden met een collier met bladhanger, een camee, armband met melksteen, een ring, knopbroche en een collier met gezaagde munthanger. Totaal ca 34 gram
Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Neo Gotische penkandelaar met leeuwen. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren broche, 800/000, ovaal zilveren bewerkte rand met daarin een porseleinen plaquette met een deels geschilderde voorstelling met figuren. Enkele chips. 6,5x5,5cm. In redelijk goede staat.
Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamanten en robijn. Antieke broche bestaande uit een verlopende rij om -en-om bezet met rond gefacetteerde robijnen en diamanten met een oud briljant slijpsel. to...
Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.