Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Voor-oorlogse bakelieten telefoon
Startpreis 50 EUR

Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antieke dokterstas
Ergebnis: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees tablet met draak
Ergebnis: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Ergebnis: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

2x Chinese hockers
Ergebnis: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

2 Schaaltjes met emaille
Ergebnis: 500 EUR

Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...

Zilveren schaal, Hindoeïsme
Startpreis 1.500 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

3x Boter/kaasstolpen met zilver
Startpreis 90 EUR

Lot met drie stolpen met zilver, 833/000, twee boterstolpen versierd met geëtste bewerkingen op onderschotel, voorzien van een zilveren knop, ø17x17cm en een kaasstolp met onderschotel bewerkt met mea...

Zilveren schaaltje met bloemen
Startpreis 60 EUR

Rond zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van bloemenmand. Met opengewerkte rand versierd met bloemen. ø13cm, ca 107 gram. In zeer goede staat

Set met 2 zilveren lepels en een bakje
Startpreis 60 EUR

Set met 2 zilveren lepels en bakje, 800/000. Twee zilveren lepel met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van vergulding met een steel met meander bewerking en een verguld bakje met omgeslagen r...

4 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR

Vier zilveren miniaturen, 800/000, voorzien van een kar, 2 kruiken en een ring met gravering. Totaal ca 110,9 gram. 3-8,5cm. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 100 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een vrouw bij waterput, 3,5x5,5x3,5cm, 2 figuren bij een poppenkraam, 5x3x4,5cm. een vrouw met vogel en hond bij waterpomp. 5,5x3x3cm. MT.: Lesener Amst...

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 125 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...

Karaf met zilveren montuur, 1871
Ergebnis: 100 EUR

Kristallen karaf met markiesvormig slijpwerk, versierd met zilveren randen met graveerwerk en een zilveren ketting, 833/000. MT.:C.E. Held, Amsterdam. jl.:m:1871. ø16x38cm. Binnenzijde van de karaf is...

2x Kristal met zilver
Startpreis 90 EUR

Twee delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, en een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilvere...

Zilveren geboortelepel, 1836
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000 met een dubbel getorste steel bekroond met een paard. Voorzien van gravure: Halbe J.Wesftra gebooren den 19 september1836. MT.: J.F.Sybrandy, Leeuwarden jl.: B:1836. 19...

Handspiegel met zilveren omlijsting
Startpreis 70 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting, 800/000. Gecontourneerde handspiegel met facetgeslepen spiegel gevat in een zilveren omlijsting met zilveren greep. 28x15cm. In redelijk goede staat

Zilveren theepot
Startpreis 250 EUR

Zilveren theepot, 833/000, rond gelobd model met houten greep en knop. MT.:Onduidelijk, Amsterdam, jl.: M:1947. 22x13x17cm. Minimale deukjes en een onderstukje van de houten knop is afgebroken. ca 550...

2 Delen kristal met zilver
Startpreis 25 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

Zilveren bonbonniere
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren bonbonniere, 833/000, ovaal gezaagd model met biedermeierdecor. Amsterdam, jl.:F:1940. 19x14x3cm. ca 123 gram. In goede staat

5x Zilveren gebaksvorken
Startpreis 60 EUR

Vijf 835/000 zilveren gebaksvorken met spitse stelen en parelrand. Mr. G. Greup-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 67 gram. In goede staat.

Zilveren sauslepel, 1846
Startpreis 50 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak, steel met filetranden. Mr. J.H. Eversbag-Amsterdam. Anno 1846. En winkeliersmerk 'Benten'. Afmeting: 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Pauwbroche met voet in foedraal
Startpreis 2.800 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een pauw geplaatst op een jade voetstuk met gouden rand in een foedraal. Verfijnd uitgewerkte pauw met een witgouden gouden lichaam versierd met d...