Rond zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van bloemenmand. Met opengewerkte rand versierd met bloemen. ø13cm, ca 107 gram. In zeer goede staat
Antieke Jugendstil Majolica bloempot met floraal/vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Set met 2 zilveren lepels en bakje, 800/000. Twee zilveren lepel met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van vergulding met een steel met meander bewerking en een verguld bakje met omgeslagen r...
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Lot met 35 antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. Beschadigingen. In matig/redelijke staat.
Monogram A.G. Toegeschreven aan A.M. Geyp. 1855 - 1926. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 33 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, 800/000, voorzien van een kar, 2 kruiken en een ring met gravering. Totaal ca 110,9 gram. 3-8,5cm. In goede staat
H. Gerbault. 1863 - 1930. Flanerende mensen. 20er Jaren. Pastel op papier. Afmeting: H 36 x B 29 cm. In goede staat.
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een vrouw bij waterput, 3,5x5,5x3,5cm, 2 figuren bij een poppenkraam, 5x3x4,5cm. een vrouw met vogel en hond bij waterpomp. 5,5x3x3cm. MT.: Lesener Amst...
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
Monogram J.S. 20e Eeuw. Moeder op ziektebed. Litho. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Capelle, 1862. Mogelijk Alfred Capelle. 1834 - 1887. Hollandse schepen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...
H.F. de Grijs. Bijbelse voorstelling. Gesprek tussen God en Adam. Verso. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.