Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw
Bisquit porseleinen rijpaard 'Red Rum' op houten basement. Gemerkt Beswick England. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...
Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met floraal/landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken tafelset met floraal/karakterteken decor. Vier stuks, verlopend van groot naar klein. Afmeting: 75 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...
Chinees porseleinen celadon-kleurige schaal met reliëf en draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 5 x Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten vier-laden commode met origineel beslag. Afmeting: 75 x 52 x 75 cm. In goede staat.
Wit porseleinen Chinese pijpvaas met draak decor rondom en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse zachthouten kinderstoel met spijlen. Afmeting: 47 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Eiken twee-deurs kast + twee laden. Biedermeier. Circa 1860. Massief. Afmeting: 203 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Hollands notenhouten rolbureau. Circa 1880. Interieur met vele vakken. Hout deels massief. Afmeting: H 150 x B 136 x D 80 cm. In goede staat.
Smalle 19e eeuwse Empire-stijl spiegel met gravure. Afmeting: H 70 x B 19 cm. In goede staat.