Antieke Franse marmeren Art Deco pendule. Vrouw met jonge panter. Twee-kleurig gepatineerd. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 53 x 14 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Franse stijl pendule met mechanisch F.H.S. uurwerk. Circa 1980. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met repetitieslag op dubbele bel. Bronzen beslag. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en koperen wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen Franse wekkers. Wijzers missen. Verder in goede staat. Afmeting: 25 - 28 cm.
Fraai 925/000 zilveren bonbonschaal met florale graveringen, omgeslagen rand, hengsel en staand op vier bolpootjes. Anno 1994. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. Gewicht: circa 140 gram. In goede staat.
Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Lot zilver met een rond bonbonmandje, 833/000, doos, 800/000 en een lepeltje met munt. En een alpaca tasje met beugel. totaal zilver ca 130 gram.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing scheepsklok 'Observer'. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
835/000 Zilveren theeschep, zogenaamde kolenschop model. Met streepdecor en zwarte ebbenhouten steel. Mr. J. Kuipers-'s-Hertogenbosch. Anno 1824. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.