Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren broches, 835/000, met markesiet. Ovale broche met parel en markiesstenen, 21x54mm, en een rechthoekige broche met amethist, parels en markiesstenen. 8x54 mm. Totaal ca 12,2 gram. In goed...
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren miniaturen, 835/000, met een marktkraam met stoffenverkoper, een man aan schandpaal en een draagkoets met 2 figuren. 6x3,5x3,5cm, 4,5x3x3,5cm. Totaal ca 98 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Collier van takjes bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden tonvormige sluiting, 585/000. breedte 6-40mm. 50 cm. In goede staat
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strakke ring met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, gezet in de band. ( met de mogelijkheid rondom te zetten) Merk Diamonde. Breedte 2,6 mm. ø ...
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Lot met vier dezelfde zilveren servetringen, 835/000, ovaal model met een opgelegde bewerkte rand. ca 62 gram. 4,5x2cm. In goede staat
Drie zilveren slavenbanden, 835/000, één ronde rinkelband, een bolle slavenband met dopsluiting en een platte slavenband met lijnbewerking en scharnier. breedte 9 mm. totaal ca 78 gram. In goede staat
Bijzondere plated bladwijzer als troffel. Met agaten heft. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
Twee 835/000 zilveren zoutlepeltjes en een bijbehorend 835/000 zilveren mosterdlepeltje met aparte vierkante stelen en platte spijkerkop. Mr. C. Bos & Zn.-Amsterdam. Circa 1950. Afmeting: zoutlepel 5 ...