Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.