Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw met geheim compartiment en dubbele achterwand en deurtje aan de rechter zijkant. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Mahonie spiegel met adelaar. Midden 20e eeuw. Met geschulpte wandplaat en goudkleurige adelaar versierd. Afmeting: H 84 x B 46 cm. In goede staat.
Houten bloemenzuil. Eind 19e eeuw. Balustervormig met ronde sokkel op drie pootjes. Afmeting: H 123 cm.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel in Empire-stijl. Circa 1900. Met facet geslepen spiegel. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 136 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.