19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theetafel met lade, bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 73 x 73 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist met rondom figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 76 x 38 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten vlinderbank. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 103 x 154 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Oude goudkleurige facet geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x B 51 cm. In goede staat.
Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten één-deurs kastje met lade. Willem III. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 76 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met goede velours stoffering. Afmeting: 97 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.