Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...
Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Vergulde houten consoletafel in Egyptische Empire stijl. Met figuratieve voorstellingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 69 x ø 48 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.