Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct, geplaatst in witgouden 4 pootzettingen. ø 65, ca 5 gram. In goede staat
Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...
19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Stilleven met spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Lederen sigarenetui met gouden sluiting en element, 585/000, beiden voorzien van graveerwerk. Mist kleien stukjes goud aan de randen. 15x8cm. In redelijk goede staat
Drie bijbels, het nieuwe testament, met lederen omslag, 2 met zilveren sluiting, 835/000, één mist een deel van het entree en 1 met geelgouden sluiting, 585/000, met goud op snee. Groottes 7,5x12x3cm,...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met breischede, schaar en naaldenkoker bevestigd aan een rokhaak. Rokhaak met voorstelling met figuren met daaraan een naaldenkoker en breischede met voorstellingen en krullen, en ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Collier en armband van gitkralen, ø 7 mm, 3 rijen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting. 45 cm en 20 cm. In redelijke goede staat.
Lot diversen, tabak etc. Bestaande uit: Eén notenhouten tabakspot. Twee asbakken van Uiltje sigaren, chips. Twee gietijzeren bokjes met uilen. Eén Hudson sigaren reclame (showcard). Afmeting: 10 - 33 ...
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...
Collier van carneoolkralen, gefacetteerd 8-16mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ø 15 mm, gefacetteerd met graveerwerk. lengte 45 cm. In goede staat
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.
Kristallen flacon met geelgouden kraag en dop, 585/000ovale cilindervorm met slijpwerk. 2,5x1,5x9cm. Dop heeft 2 deukje, verder in goede staat
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Zilveren lepeldoosje, 835/000, rechthoekig model op 4 klauwpootjes en voorzien van een deksel met gecontourneerde rand met graveerwerk en een greepje uit krullen. 13x8x5cm. Voorzien van rood velouren ...
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Antieke zilveren keelknopen, opgebouwd uit filigrain met knopjes en ruitvormige plaatjes. De achterzijde is voorzien van een plaat. 18e eeuw, stempels onduidelijk. ø 25 mm. ca 9,7 gram. In goede staat...
Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met parel. Fijn gourmetcollier met een hanger in de vorm van een bloem, ø 9 mm, voorzien van een cultive parel, ø 4 mm. lengte 42 cm. ca 3,4 gram. In goede staa...
Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
J. Damstra. 20e Eeuw. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren morellenlepel, 833/000, met ovale bak met 2 schenktuiten en een gecontourneerde steel met getrembleerd patroon. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: x:1882. 23 cm. ca 78 gram. In zeer goede s...
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met een strakke band bezet met briljant geslepen diamanten, 5x00.5, in een witgouden zetting. Breedte 3 mm. ø 54 ca 3,8 gram. In goede staat
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met jade. Rechthoekige hanger met geelgouden getorste rand bezet met een rechthoekige jade steen versierd met een gouden applique. 22x32mm. ca 4,8 gram. In goede staat
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan Mr. J.A.G. Verlinden-Steenbergen/Bergen op Zoom. Circa 1855. Afmeting: ø 8,5 cm. H 7 cm. In go...
Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Collier gemaakt van jade in bloemmotief, zoetwaterparels en takjes bloedkoraal, met geelgouden bolsluiting, 585/000, Lengte 66 cm. In goede staat
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met oplopende kast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14ct. ca 5,7 gram. ø 54. Rhodium wat afgesleten, verder in goede staat
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke plated eierkoker met brander. Empire-stijl. Circa 1900. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.
E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig pop. Nr. 126/6. Met gelede lichaam, mohair haar en slaapogen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bolle band met een rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde robijn, 4x6mm, met daar omheen een dubbele rand in bloemvorm beze...
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63732, SBB Re 6/6 11689 en 1x Diesellok 63470, DBB My 1116, beide in originele verpakking en in goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43539, Ce 6/8 II "krokodil" en 1x Diesellok 43833, RENFE D319.232.5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zilveren 925/000 gedenklepel met gevlochten steel, bekroond door driemaster. Achterkant bak tekst 'Margaretha de Jong 26-8-1911 - 26 -8-2011'. Afmeting: Lengte 21 cm. Gewicht: circa 55 gram. In goede ...