Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden armband bolgourmet
Startpreis 800 EUR

Fraaie geelgouden bolgourmetarmband, 585/000, voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 13 mm. ca 30,5 gram. lengte 21 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.

3 Zilveren lepels Biedermeier
Startpreis 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde opengewerkte bak voorzien van een steel met biedermeier bewerking. MT.: J.van Wijk, Amsterdam jl.:I:1843, 18 cm, een ...

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Startpreis 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

2 Zilveren bekers
Ergebnis: 120 EUR

Twee zilveren bekers, een kleine beker met dubbele filetrand, 18e eeuw, ø 5,5x5cm, en een beker met hamerslag en cartouche met gravure; Harriet 23 juni 1924. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. ø6x8cm....

Brede gouden armband
Startpreis 1.750 EUR

Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.

Witgouden ring met diamanten
Ergebnis: 1.400 EUR

Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...

Gouden slavenband met diamant
Startpreis 700 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Bolle slavenband pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte 4 mm, 60x50mm, ca 14,5 gram. In zeer goede staat.

Gouden Ebel horloge
Startpreis 750 EUR

Geelgouden Ebel horloge, 750/000, met een vierkante kast, 15x15mm, en een verlopende gematteerde band, met klapsluiting en veiligheid Lengte 17 cm. Mechanisch, voorzien van gravure aan de achterzijde....

Zilveren tabaksdoos
Ergebnis: 110 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking met schip aan de bovenzijde. MT.: C.Capoen, Schoonhoven, 1900-1911. 13x9,5x3cm. 173 gram. In goede staat

Zilveren doosje Egypte
Startpreis 60 EUR

Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...

Koppel antieke Oosterse pistolen
Ergebnis: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Oud Japans Katana zwaard
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Originele kris
Startpreis 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Oud/antiek Arabisch geweer
Ergebnis: 100 EUR

Oud/antiek Arabisch geweer met koper beslagen. Waarschijnlijk alleen deco. Afmeting: 160 cm. In goede staat.

Oud Japans Katana zwaard
Ergebnis: 75 EUR

Oud Japans Katana zwaard met messing. Houten heft en schede. Deco. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool, 1910
Startpreis 60 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Landstorm militaria WO I documenten
Ergebnis: 15 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Startpreis 40 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Ergebnis: 110 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 925/000, diverse modellen voorzien van houten achterzijde. 3,5x4cm, ø 5,5cm, 4,5x6cm en ø 15 cm. Nieuw in doos.

2 Fotolijsten met zilver
Ergebnis: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Zeiss Ikon camera-lichtmeter
Startpreis 40 EUR

Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Ergebnis: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

4 Zilveren fotolijsten
Startpreis 100 EUR

Vier zilveren fotolijsten, 835/000, 2 ovale lijsten gemaakt uit tasbeugels, ca 10 cm, een ovale lijst met dubbele parelrand, 11 cm en een klein ovaal lijstje met bewerkte rand met C-voluten. 6 cm. In ...