Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.