Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen
Ergebnis: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startpreis 150 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startpreis 100 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Ergebnis: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Startpreis 150 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot
Ergebnis: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startpreis 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Startpreis 350 EUR

Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Ergebnis: 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Startpreis 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Ergebnis: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Vrouw achter spinnewiel
Startpreis 30 EUR

Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

K. Bender, Hollands ijsgezicht
Ergebnis: 100 EUR

K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

Monogram W.D.L., Hollandse vissersboot met vissers
Startpreis 600 EUR

Monogram W.D.L. 1879. Hollandse vissersboot met vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Ergebnis: 60 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Ergebnis: 85 EUR

H. Balman. 20e Eeuw. Hollandse ijspret in de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Ergebnis: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs
Ergebnis: 145 EUR

S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Heidegezicht
Ergebnis: 40 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1920. Heidegezicht. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startpreis 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

C.A. Spann, Romantisch stadsgezicht
Ergebnis: 100 EUR

C.A. Spann. 1944. Hollands romantisch stadsgezicht met figuren. In de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten en figuren op strand
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In goede staat.

O. Götzinger, Man achter weefgetouw
Startpreis 30 EUR

Otto Götzinger. 1971. 1912 - . Man achter weefgetouw. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.