Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.