Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Japans Banko aardewerk + porselein. Bestaande uit: Drie trekpotten, twee maal chips aan tuit. Twee geglazuurde keramieken vazen met landschappen en figuren decor + tekst. Afmeting: 7 ...
Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen octagonale theebus met zes tekens bodemmerk, landschap rondom met figuren en keizerlijk gele glazuur. Afmeting: 30 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén cup met tekst, figuur en kippen decor, met bodemmerk. Eén kom met fabeldieren, florale decor en bodemmerk. Afmeting: 7 - 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén grote schenkkaraf, florale decors + bodemmerk + knobbelvaas met twee oren, florale decors, keizerlijk geel, paradijsvogels + bodemmerk. Afmeting: 23...
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote oude terracotta jardiniere met vissenkoppen en fratzen. Renaissance-stijl. Afmeting: 19 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke kop en schotels. Bestaande uit: Vijf maal Kutani porselein. Vier maal Japans porselein. Zes maal 20e eeuw, romantische lithografieën. Afmeting: 6,5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek serviesgoed. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rosenthal kop en schotel. Twee maal Engels à drie-delig. Eén maal Empire. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 8 -17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen vaas met landschappen en goud decor. Circa 1900. Gemerkt Noritake. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Drie maal oud porselein/aardewerk. Bestaande uit: Frans vaasje met landschap decor + aardewerken penselenpot China handbeschilderd,+ bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw, Frankrijk, hand beschadigd. ...
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton keramieken dekselpot met figuren decor rondom. Patent No. 194168 X 8344 16602. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met Löwenstoft decor. Twee borden haarscheuren. Twee borden minimale chips rand. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: 40 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...
Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen kaststel met draken en bodemmerken. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Twee maal haarlijn + chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met tekst, tekens en landschappen. Haarscheur. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinese natuurstenen dolk met draak. In houder. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 47 x 6 cm.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
Twee oude Chinees porseleinen vazen met prunes decor. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale, draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pelgrims flacon met draken decor. Afmeting: 22 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Japanse porseleinen man met opiumpijp. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden met florale decor en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen handbeschilderde terrine met zilveren omranding (laag gehalte). Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier delen Perzisch beschilderd keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Bestaande uit: Opengewerkte bonbonschaal, oestervormige schaal, gecontourneerd bord, floraal bord. Circa 1900. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Lot (14x) Chinees porselein, Familie Rose. Onder andere: Krekeldoos, opdienschalen, kommetjes, dekselpotje etc... Afmeting: 4 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.
Acht delen divers antiek aardewerk. Engeland. Onder andere: Doulton, Leeds, Belleek en Red Ware. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote rood geglazuurde oude Chinese Yixing vaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Chinees porseleinen republiek-stijl vaas. Met figuren decor en tekst. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Polychrome Fayence plaquette met chinoiserie Geisha decor. Gemerkt. Circa 1900. Chip achterkant. Afmeting: 13 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Holland Flora Gouda plateel. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plaquettte, kakatoe. Vaas, meeuwen. Afmeting: 24 x 11 cm / 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese marmeren Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Twee blauwe Chinese penselenpotten. Eén maal met floraal decor. Eén maal met landschap/huizen decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot met Chinese bloempotjes. Eind 20e eeuw. Bestaande uit: Vier setjes van vier bloempotjes. Acht setjes van drie bloempotjes en twaalf losse bloempotjes. Afmeting: 10 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.