Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Reismes met leren schede, voorzien van ivoren greep met zilveren inleg. 18 cm. In goede staat
Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...
Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat
Lot met gitten collier en armband met geelgouden sluitingen en granaatkralen met een geelgouden sluiting met granaat. 585/000.
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en robijn. Oorstekers met een staafje met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een smaragd geslepen robijn, totaal ca 4,29 ct. ca ...
Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Kristallen marmelade- en kandijpot met zilver, 833/000. Marmeladepot op onderschotel met Fries glas, voorzien van zilveren knop met parelrand, ø12x19cm, en een kandijpot met ruit- en waaierslijpsel ge...
Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een tak met bladeren versierd met witgouden blaadjes en steel bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,50 ct en versierd met 5 peervorm...
Gouden ring, 833/000, met diamant. Ring met een ovale kop bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. 20x12mm. ø 50. MT.: Klumpers. ca 5,2 gram. In goede staat
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.