Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startpreis 300 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Schaapskooi met schapen
Ergebnis: 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Schaapskooi met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.

Reismes, zilver ingelegd
Ergebnis: 150 EUR

Reismes met leren schede, voorzien van ivoren greep met zilveren inleg. 18 cm. In goede staat

Zwitserse speeldoos, 1900
Startpreis 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.

Antieke viool, Hopf
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

5-Delig zilveren servies
Startpreis 750 EUR

Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...

Zilveren servies
Startpreis 1.750 EUR

Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...

Grote zilveren schaal
Ergebnis: 450 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat

Bob Stork Damen, Vrouwelijk naakt
Startpreis 250 EUR

Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, IJsselgezicht bij avond
Startpreis 600 EUR

H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Startpreis 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Zilveren Weense spiegel
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat

Lot met gitten en granaat
Ergebnis: 60 EUR

Lot met gitten collier en armband met geelgouden sluitingen en granaatkralen met een geelgouden sluiting met granaat. 585/000.

Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting
Ergebnis: 250 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...

Witgouden oorhangers robijn en diamant
Startpreis 375 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en robijn. Oorstekers met een staafje met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een smaragd geslepen robijn, totaal ca 4,29 ct. ca ...

Gouden oorhaken met bloedkoraal
Startpreis 100 EUR

Geelgouden oorhaken, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorhaken met zwanenhals voorzien van een ronde bloedkoraal cabouchon. ø oorknop 11,5 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Marmelade- & kandijpot met zilver
Ergebnis: 160 EUR

Kristallen marmelade- en kandijpot met zilver, 833/000. Marmeladepot op onderschotel met Fries glas, voorzien van zilveren knop met parelrand, ø12x19cm, en een kandijpot met ruit- en waaierslijpsel ge...

Gouden broche met saffier en diamant
Startpreis 600 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een tak met bladeren versierd met witgouden blaadjes en steel bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,50 ct en versierd met 5 peervorm...

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Gouden ring, 833/000, met diamant. Ring met een ovale kop bezet met briljant en achtkant geslepen diamanten. Totaal ca 0,30 ct. 20x12mm. ø 50. MT.: Klumpers. ca 5,2 gram. In goede staat

5x Oud speelgoed
Startpreis 50 EUR

Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...

Antieke fotolijst, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

3x Porseleinen plaquettes
Ergebnis: 40 EUR

Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Oude porseleinen Rosenthal woerd
Ergebnis: 20 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.