Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden 10 Gulden munt
Ergebnis: 170 EUR

Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.

G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startpreis 170 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lot speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Zilveren ring met diamant
Ergebnis: 50 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Witgouden rijring met diamant
Startpreis 100 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat

Ring met edelstenen
Startpreis 65 EUR

Ring, 375/000, met 2 rijen met licht blauw rond gefacetteerde stenen, ø 2,2 mm. ø 50 ca 2,0 gram.

Oude speelgoed Pinokkio
Ergebnis: 45 EUR

Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.

Roco H0 62423, HUSA E189-096
Ergebnis: 65 EUR

Roco H0 62423, HUSA E189-096 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62716, DSB Mz 1401
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0 62716, DSB Mz 1401 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22539, Starlight Express
Startpreis 50 EUR

Trix H0 22539, E-lok Starlight Express met originele verpakking en in goede staat.

Märklin H0 34305
Ergebnis: 60 EUR

Märklin H0 34305, E-lok Re 446 (SBB Swisscom) met originele verpakking en in goede staat.

2x Porseleinen pop
Startpreis 130 EUR

Porseleinen popje. Papier maché lijfje. Circa 1910. In het materiaal gevormde sokjes en schoentjes. Lengte: 20 cm. Porseleinen popje. Frankrijk. Circa 1895. Glazen oogjes en een pruikje van echt haar....

Doos vol met oude kinderspelen
Ergebnis: 20 EUR

Doos vol met oude kinderspelen. Onder andere: Domino, schaaldozen, blokkendoos et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Trix H0 22716, 152 001-4
Startpreis 50 EUR

Trix H0 22716, E-lok, BR 152 001-4 "DB Museum/Märklin" met originele verpakking en in goede staat.

Groot Amefa plated bestek
Startpreis 25 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse poppen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Eén maal Porzellanfabrik Bruggrab 169/2, met slaap ogen en babylichaam, afmeting: 40 cm. Eén maal ongemerkt, Nr. 3, met gelede lichaam en slaap ogen, afmeting: ...

Collier en armband van parels
Startpreis 50 EUR

Collier en armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 8mm, bevestigd aan een goud op zilveren sluiting in bloemvorm met groene stenen. ø 22 mm. lengte 19-41cm. In goede staat

28x Speelkaarten, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

28x 19e Eeuwse speelkaarten. Duits/Frans-talig. Gravures op papier. Afmeting: 8 x 5 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startpreis 200 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.

Gouden harthanger met stenen
Startpreis 350 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Hanger in de vorm van een hart pavégezet met diverse zirconia's en voorzien van een venster met swinging stones. 35x27,5mm, ca 13,6 gram. In goede sta...

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Ergebnis: 50 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek (6x)
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 6 zilveren bestekdelen, 833/000, model Puntfilet, met een petitfour-schep, een jamlepel, 2 botermesjes en 2 vleesvorkjes. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Voorschoten en Begeer, Voorschoten,...

Afrikaanse kromdolk
Ergebnis: 20 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.