Zes eikenhouten gestoken Louis Quinze-stijl stoelen met velours stoffering. Circa 1930. Afmeting: 95 x 46 x 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Damesportret. Verso Piet v.d. Hem. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.