Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.
Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.