Eikenhouten staande pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 120 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Twee moderne houten lavendel kleurige ladenkastjes. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten Jugendstil bibliotheek stoeltrap. Circa 1915. Afmeting: 104 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance gestoken paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1880. Afmeting: 63 x 30 x 56 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil kolenkist met messing beslag en marmeren blad. Circa 1915. Afmeting: 63 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met lades en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 62 x 49 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire zitbankje. Afmeting: 50 x 51 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
Vier metalen met pvc design (tuin)klapstoelen. Afmeting: 103 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zes verchroomde metalen moderne design krukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schaaktafel. Schaakbord ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 74 x 47 x 67 cm. In goede staat.
Grenenkist met originele beschildering uit de 20-er jaren. Met origineel slot en hengsels. Afmeting: 117 x 68 x 60 cm (lxhxd). In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Vertico met zuilen. Met uitgesneden panelen in bloemmotief. Twee deuren, één lade. Afmeting: 137 x 107 x 47 cm. In goede staat.
Eiken kist met licht gebogen deksel. Circa 1780. Op vierkantige poten. Afmeting: 118 x 78 x 68 cm (bxhxd). In goede staat.
Engelse Art Deco kaptafel. Notenhout met inlegwerk. Spiegel facet geslepen. Afmeting: 110 x 68 x 45 cm. Totale hoogte inclusief spiegel 152 cm. In goede staat.
Massief bijzettafeltje in de stijl van 1920 op drie-spantpoot. Afmeting: 61 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollandse eiken Barok secretaire op klauwpoten, met keldertje en binnenwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 109 x 90 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.