Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

Antieke Franse zuilenpendule, 1860
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe boulle zuilenpendule met getorste zuilen en vergulde messing kapitellen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Marmeren pendule
Startpreis 120 EUR

19e Eeuwse Franse onyx pendule met verguld messing. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Ergebnis: 180 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.

Lot oude/antieke reclame blikken (21x)
Ergebnis: 120 EUR

Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Ergebnis: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse schoolklok
Startpreis 50 EUR

Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.

Antiek emaille bord Torpedo
Ergebnis: 170 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Oude paspop
Ergebnis: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.

7x Antiquarische boeken Flipje
Startpreis 350 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Vatel Deventer voorraadblik, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Knorr kruidenrek, 1960
Ergebnis: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Geboortemunt Willem Alexander 1967
Startpreis 600 EUR

Grote penning geboorte Prins Willem Alexander uit 1967. Gewicht 580 gram. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE
Ergebnis: 45 EUR

Mehano H0, T280, BT2-Bombardier OHE met originele verpakking en in goede staat.

2x Piko: 59581 en 59582
Ergebnis: 130 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Ergebnis: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0 62788, RZHDM62-1169
Ergebnis: 60 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startpreis 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke viool in koffer
Ergebnis: 105 EUR

Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Ergebnis: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startpreis 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...