Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Aris Knikker, Riviergezicht met boten
Startpreis 350 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Ergebnis: 400 EUR

Naar Lichtenstein. 21e Eeuw. Naakte vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: 47 x 63 cm. In goede staat.

Collier met jade en goud
Ergebnis: 70 EUR

Collier van gesneden jade met geelgouden bolletjes en sluiting, 585/000. Jade gesneden in de vorm van bloemen in diverse kleuren. ø kraal 10 mm. lengte 42 cm. In goede staat

Zilveren armband, carneool
Startpreis 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat

6x Vliegtuig ontwerpen
Startpreis 150 EUR

Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

KLM ontwerp
Startpreis 50 EUR

30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Verguld houten crucifix
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels Cauldon schaaltje
Startpreis 30 EUR

Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht met punter en wasvrouw
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands riviergezicht met punter en wasvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Startpreis 325 EUR

Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Alchemist in interieur
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Alchemist in interieur. Olieverf op koper. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.

Reclame bord USA
Ergebnis: 125 EUR

50-er / 60-er Jaren emaille reclamebord USA. Passing Show signetten, Cork Tipped Virginia. Afmeting: 42 x 24 cm. In goede staat.

Zilveren trommel
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren trommel, 925/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel, voorzien van een vergulde binnenzijde. 12x10x10cm. ca 390 gram. Importeurteken: C.Bos & Zn, Amsterdam. MT.: I.M.A. di Gu...

Antiek zilveren vork, 1851
Ergebnis: 30 EUR

Antiek 835/000 zilveren vorkje met Biedermeier graveringen. Mr. I.N. Kramer-Amsterdam. Anno 1851. Gewicht: circa 12 gram. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische kris
Ergebnis: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen. Eerste helft 20e eeuw. Eén bewerkte schede. Afmeting: 52 - 54 cm. Beide in goede staat.

Kanon op standaard
Ergebnis: 60 EUR

Decoratief bronzen kanon met annotatie 1670. Circa 1930. Afmeting: 30 x 90 x 30 cm. In goede staat.

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

3x Indonesische krissen
Ergebnis: 160 EUR

Lot van drie Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Zilveren Weense spiegel
Ergebnis: 200 EUR

Zilveren handspiegel, 800/000, Weens, rechthoekig model met ronde bovenkant versierd met een rand met knerren. 30x12cm. In goede staat

5-Delig zilveren servies
Startpreis 750 EUR

Zilveren servies, 833/000, 5 delig met een theekan, melkkan, suikerpot, lepelvaas en comfoor. Servies rijkelijk versierd met cannelures en gedreven floraal decor met een gerulde greep met bollen en ee...

Collier met parels en bloedkoraal en gouden streekslot
Startpreis 1.000 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke GG 585/000 streekbroche. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloedkoraal, f...

Brede gouden ring met diamant
Ergebnis: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...

Witgouden oorhangers robijn en diamant
Startpreis 375 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en robijn. Oorstekers met een staafje met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een smaragd geslepen robijn, totaal ca 4,29 ct. ca ...