Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.
Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse School. 20e Eeuw F. Jansen. Hollands zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
H. van Tankeren. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 23,5 cm. In goede staat.
J. van de Zee. 1907. Arabier bij bron met manden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke landkaart door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Sabandicaf Status, Sabandiaf ac Montis Ferrari Ducatus. Handingekleurd. Eén scheurtje bij moetrand rechtsonder. Afmeting: 59,5 x 51 cm. In redeli...
Antieke landkaart Scotia Regnum. 17e Eeuw. Handingekleurd. Paar lichte beschadigingen bij omranding. Afmeting: 53 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee etsen Max Rabes 1910. 1868 - 1944. Vrouw met kousen, hand gesigneerd + Vrouw met kousen, gesigneerd in werk. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Drie maal houtskool portretten. Circa 1900. Eén gesigneerd, Pussig?. Bestaande uit twee heren en één dames portret. Houtskool op papier. Afmeting: 47 - 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.